Nájdete u nás široký sortiment auto dielov, ktoré práve hľadáte. Či už ide o originálne alebo náhradné diely. Môžete si u nás zakúpiť celý sortiment náhradných dielov od všetkých predajcov dostupných na slovenskom trhu. Napríklad náhradné diely na autá značiek Škoda, Kia, Peugeot, Audi, Ford, VW a iné ďalšie.

Ponúkame Vám poradenstvo pri výbere správnych dielov, nákup a tiež výmenu v našich autorizovaných servisoch v Ružomberku. Nezabudnite prísť do našej predajne s technických preukazom od vozidla, aby sme mohli spoločne nájsť ten správny diel, pre typ vášho auta.

V prípade záujmu o pravidelný nákup produktov prostredníctvom našej firmy, Vás radi zaregistrujeme na náš e-shop a môžete nakupovať 24 hodín denne. Tento typ nákupu je určený hlavne pre autoservisy a firmy so stálym dopytom po autodieloch. Viac informácii o registrácii na našom B2B e-shope získate u nás v predajni alebo na telefónnom čísle +421 910 505 505 .

autodiely ružomberok
V našej ponuke akumulátorov si určite vyberiete tú správnu pre vaše auto. Môžete si vybrať z viacerých značiek, ktoré zodpovedajú všetkým štandardom kvality. Radi Vám s výberom pomôžeme, aby ste našli tú správnu pre vaše auto. V prípade potreby Vám pomôžeme aj zo založením baterky do auta a likvidáciou starej autobatérie.

V našej ponuke nájdete tieto značky autobatérii:

Varta

Tab

fiamm

xt

Autobatérie
až k Vám domov

Vybila sa Vám autobatéria a potrebujete súrne novú? Zavolajte nám a my dopravíme ten správny typ autobatérie pre Vaše vozidlo až k Vám domov v najkratšom možnom čase! Autobatériu Vám v prípade potreby aj namontujeme a zlikvidujeme Vašu starú batériu. 

Dovoz autobatérií riešime v Ružomberku a okolí. Pre viac informácii +421 910 505 505 .

Autodoplnky

V našej ponuke nájdete overené a kvalitné autodoplnky a príslušenstvo. V predajni máme množstvo tovaru skladom a ak niečo, čo hľadáte nemáme práve na sklade, radi Vám to objednáme.

Autochémia

Vyberte si kvalitnú auto chémiu zo širokého sortimentu na našom e-shope.

Scroll to Top