ASTAX autoshop I O nás

Na trhu
už od

1991

Písal sa rok 1991, keď sme zakladali firmu ASTAX. Prešla si dlhou cestou, kým sme vybudovali predajňu s takýmto širokým spektrom produktov, aby sme dokázali vyriešiť takmer každý problém s vaším autom.

Predajňa

Naša predajňa už vystriedala viacero miest, kde sa nachádzala. Naši prvý zákazníci si isto pamätajú predajňu, kde teraz stojí parkovisko pred Billou. Domček, kde bola naša prvá predajňa s tovarom. Potom sme sa presťahovali oproti na ulicu Zárevúca, kde bola naša prevádzka a sklad zas o niečo väčší. Ale ako sme rozširovali sortiment a zlepšovali naše služby potrebovali sme rásť aj priestoro a tak sme sa dostali na Bystrickú cestu, kde sme doteraz. Určite našu predajňu neprehliadnete a rozpoznáte už z diaľky.

Zákaznícky servis

Naším zákazníkom sa snažíme prinášať stále širší sortiment dielov na ich automobily, aby u nás uspokojili všetky potreby, ktoré sa s autom spájajú. Ak potrebuje zákazník doplnkovú službu ako je namontovanie dielu alebo väčšia oprava, vieme im poskytnúť servisné služby u partnerských servisov.